• Adres: TAHTAKALE MAH. İSTANBUL CAD. SERVİS SOK.NO:73 ALTINŞEHİR AVCILAR/İSTANBUL
  • Sertifika: ISO 9001: 2010

Hizmet ve Kalite

Hizmetlerimiz

1- Sanayi kuruluşlarından üretim atığı olarak çıkan kağıt ve metal hurdaların, tesis içinde veya dışında geri dönüşüm alanı oluşturulup araçlar ile düzenli,temiz ve firesiz olarak alımı yapılmaktadır.

2- Ekonomik ömrünü dolduran ve üretimine son vermiş fabrikaların sökümü yapılmaktadır.

3- Dökümhaneler için DKP sac hurdası, paketlenmiş sac hurdası, küçük ebatlara kesilmiş makaslık malzemelerin temini sağlanmaktadır.

4- Matbaalar için atık kağıt hurdası, kesilmiş kağıt parçaları ve fabrikaların atık kağıt hurdalarının temini sağlanmaktadır.

5- Tekstil fabrikalarının iplik depolama da kullanılan bobinlerden çıkan masura ve ayrıca mukavva çeşitli hurda kağıtlarının temini sağlanmaktadir.

6- Firmaların üretmiş olduğu ürünlerin ambalajlanması için kullanılan kağıt kutuların temini sağlanmaktadır.

Welcome banner Image

Kalite

1- Faaliyetlerimizin her süreç ve aramasını sürekli iyileştirerek doğal zenginliklerimizi korumayı temel anlayış edindik.Atıklarımızı kaynağında asgari düzeye indirme.

2- Geri dönüşüm, geri kazanım ve yeniden kullanım anlayışı doğrultusunda kaynaklarımızı verimli halde kullanmak

3- Çevre politikamızı çalışanlarımıza, tedarikçilerimize bildirmek ve bütün ilgili taraflara açık tutmaktır.

4-_Çevrenin korunmasını ve faaliyetlerimizdeki riskleri önlemeye yönelik yeni teknoloji ve yöntemler belirleyerek, prosedürler ve acil durum planları ile taahhüt altına almak,

5- Geri kazanılmış/ dönüştürülmüş ürünü insan sağlığını etkileyecek sektörlere vermemek,isteyenleri ikaz etmek ( gıda,sağlık vb sektörler)

Welcome banner Image

Sürekli gelişim inancı ile birleşen yüksek sorumluluk duygusu!

Awesome Image

Kalite Odaklı Hizmet

Hali hazırda 6.000 M2 açık alan 1000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, imha etme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır. Ayrıca ÖZMEN GERİ DÖNÜŞÜM HURDA VE KAĞIT, atık tesis ve fabrikaları satın alıp yurt ekonomisine katkıda bulunmak için değerlendirme yoluna gitmektedir.

İstanbul başta olmak üzere yurdun her yerinde iş yapma kapasitesine sahip bilinçli elemanlarımızla hurdacılık sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • Yüksek Teknoloji
  • Personel Güvencesi
  • Hızlı Hizmet
  • Deneyim