• Adres: TAHTAKALE MAH. İSTANBUL CAD. SERVİS SOK.NO:73 ALTINŞEHİR AVCILAR/İSTANBUL
  • Sertifika: ISO 9001: 2010

Atık Kağıt ve Metal Hurdası Toplama Sistemi

 Özmen Geri Dönüşüm, çevreyi koruma ve ülke ekonomisine yararlı olması açısından geri dönüşüme  kazandırmak adına atık  madde toplama işleminde konteyner sistemini kullanmaktadır. Bu sistemde metal hurda, hurda kağıt, hurda pet şişe ve plastik maddelerinin çıkabileceği (fabrikalar, matbaalari, ambalaj ve ofsetler, marketler) her yere boş konteyner yerleştirilerek buradaki atık kağıdın zahmetsizce, güvenli, firesiz ve temiz bir şekilde toplanmasını sağlamaktadır. Sistemin özelliği kaldırıcı liflerle donatılmış kamyonlarla 3 dk gibi kısa bir sürede boş konteynerlerin bırakılıp, dolusunun tekrar alınmasını sağlamaktır.

Avantajları

KONTEYNER SİSTEMİNİN EN ÇOK KULLANILAN ALANLARI

*MATBAA VE OFSET GİBİ AMBALAJ ŞİRKETLERİ,
*METAL KAPSAMLI PARÇALAR ÜRETMEK ÜZERE AKLA GELEN TÜM FİRMALAR
*GERİ DÖNÜŞÜM MADDELERİ TEDARİK EDEN DEPOCULAR
*ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ, BÜYÜK MARKETLER VB GİBİ ALANLARDA KONTEYNER SİSTEMİ KULLANILMAKTADIR.

Welcome banner Image

Sürekli gelişim inancı ile birleşen yüksek sorumluluk duygusu!

Awesome Image

Kalite Odaklı Hizmet

Hali hazırda 6.000 M2 açık alan 1000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, imha etme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır. Ayrıca ÖZMEN GERİ DÖNÜŞÜM HURDA VE KAĞIT, atık tesis ve fabrikaları satın alıp yurt ekonomisine katkıda bulunmak için değerlendirme yoluna gitmektedir.

İstanbul başta olmak üzere yurdun her yerinde iş yapma kapasitesine sahip bilinçli elemanlarımızla hurdacılık sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • Yüksek Teknoloji
  • Personel Güvencesi
  • Hızlı Hizmet
  • Deneyim